A Vásárhelyi Őszi Tárlatok munkajutalomban részesített művészei

Adatbank A Vásárhelyi Őszi Tárlatok munkajutalomban részesített művészei bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

 

XV. Őszi Tárlat 1968 Németh József festőművész
Csohány Kálmán grafikusművész
Szalay Ferenc festőművész
Meszlényi János szobrászművész
XVI. Őszi Tárlat 1969 Kurucz D. István szobrászművész
Ligeti Erika szobrászművész
Rékassy Csaba grafikusművész
XVII. Őszi Tárlat 1970 Fülöp Erzsébet festőművész
Magos Gyula festő- és grafikusművész
Nagy Sándor szobrászművész
XVIII. Őszi Tárlat 1971 Németh József festőművész
Szalay Ferenc festőművész
Végvári Gyula keramikusművész
XIX. Őszi Tárlat 1972 Almási Gyula Béla festőművész
Novotny E. Róbert festőművész
Mónus Ferenc és Sándor népi iparművészek
Rátonyi József szobrászművész
XX. Őszi Tárlat 1973 Hézső Ferenc festőművész
Lieber Éva képzőművész
Szemethy Imre grafikusművész
Szurcsik János festőművész
XXI. Őszi Tárlat 1974 Fodor József festőművész
Fülöp Erzsébet festőművész
Sáros A. Miklós grafikusművész
XXII. Őszi Tárlat 1975 Ágotha Margit grafikusművész
Csohány Kálmán grafikusművész
Németh József festőművész
Vecsési Sándor festőművész
XXIII. Őszi Tárlat 1976 V. Bazsonyi Arany festőművész
Csizmadia Zoltán festőművész
Varga Éva szobrászművész
XXIV. Őszi Tárlat 1977 Almásy Aladár grafikusművész
Kamotsay István szobrászművész
Sulyok Gabriella grafikusművész
Trischler Ferenc szobrászművész
XXV. Őszi Tárlat 1978 Németh József festőművész
Sáros A. Miklós grafikusművész
Szalay Ferenc festőművész
Tóth Valéria szobrászművész
XXVI. Őszi Tárlat 1979 Csikós András festőművész
Janzer Frigyes szobrászművész
Szabó Iván szobrászművész
Zoltánfi István festőművész

 

XXVII. Őszi Tárlat 1980 Hódmezővásárhely város díja
Kéri László festőművész
Engel Tevan István grafikusművész
Püspöky István grafikusművész
Kotsis Nagy Margit szobrászművész
Szabó Gábor szobrászművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Hézső Ferenc festőművész
Művészeti Alap díja
Somos Miklós festőművész
XXVIII. Őszi Tárlat 1981 Hódmezővásárhely város díja
Almásy Aladár grafikusművész
Csizmadia Zoltán festőművész
Miskolczi László festőművész
Szalay Ferenc festőművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Gyurcsák Ferenc szobrászművész
Művészeti Alap díja
Németh József festőművész
Vállalatok, üzemek munkajutalmai
Cságoly Klára textilművész
Hézső Ferenc festőművész
Janzer Frigyes szobrászművész
Kéri László festőművész
Kotsis Nagy Margit szobrászművész
Kollár György festőművész
Kutas László szobrászművész
Lacza Márta grafikusművész
Lóránt János festőművész
Lantos Györgyi szobrászművész
Oromszegi Krisztina üvegművész
Patay László festőművész
Somos László festőművész
Szelényi Attila keramikusművész
Tóth Ernő festőművész
Tóth Júlia szobrászművész
Vecsési Sándor festőművész
XXIX. Őszi Tárlat 1982 Csongrád Megyei Tanács díja
Kiss György szobrászművész
Művészeti Alap díja
Szemethy Imre grafikusművész
Hódmezővásárhely város munkajutalma
Balogh Gyula festőművész
Lóránt János festőművész
Gáti Gábor szobrászművész
Lacza Márta grafikusművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Orosz Mária keramikusművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Tóth Ernő festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
HÓDGÉP munkajutalma
Nagy Sándor szobrászművész
HÓDIKÖT munkajutalma
Cságoly Klára textilművész
Marx Termelőszövetkezet munkajutalma
Szakál Ágnes festőművész
METRIPOND munkajutalma
Máté István szobrászművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Kamotsay István szobrászművész
Vásárhelyi Állami Gazdaság munkajutalma
Zombori László festőművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Meggyes László festőművész
XXX. Őszi Tárlat 1983 Hódmezővásárhely Városi Tanács díja
Engel Tevan István grafikusművész
Marosits István szobrászművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Janzer Frigyes szobrászművész
Művészeti Alap díja
Németh József festőművész
Agyag- és Szilikátipari Szövetkezet munkajutalma
Meggyes László festőművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Parády Tamás grafikusművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Tóth Ernő festőművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Balogh Gyula festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Krajcsovics Éva festőművész
HÓDGÉP munkajutalma
Czinder Antal szobrászművész
HÓDIKÖT munkajutalma
Demeter Zsuzsa festőművész
HÓD-Modell munkajutalma
Simon Ferenc szobrászművész
METRIPOND munkajutalma
Máté István szobrászművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Fazekas Magdolna festőművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
XXXI. Őszi Tárlat 1984 Hódmezővásárhely Városi Tanács munkajutalma
Fülöp Erzsébet festőművész
Kéri László festőművész
Sulyok Gabriella grafikusművész
Szalay Ferenc festőművész
Kratochwill Mimi művészettörténész
Csongrád Megyei Tanács munkajutalma
Szathmáry Gyöngyi szobrászművész
Művészeti Alap munkajutalma
Tenk László festőművész
Agyag- és Szilikátipari Szövetkezet munkajutalma
Somos Miklós festőművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Lapis András szobrászművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Zsuga Sándor festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Nagy Sándor szobrászművész
HÓDGÉP munkajutalma
Kotsis Nagy Margit szobrászművész
HÓDIKÖT munkajutalma
Humenyánszky Jolán szobrászművész
METRIPOND munkajutalma
Kollár György festőművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Horváth János festőművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Szakál Ágnes festőművész
XXXII. Őszi Tárlat 1985 Hódmezővásárhely Városi Tanács díja
Tenk László festőművész
Rátonyi József szobrászművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Kéri László festőművész
Művészeti Alap díja
Gitzy János festőművész
Hódmezővásárhely Városi Tanács munkajutalma
Ágotha Margit grafikusművész
Kovács Tamás Vilmos festőművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Tuza László keramikusművész
Alumíniumszerkezetek Gyára munkajutalma
Szathmáry Gyöngyi szobrászművész
Elektrofém Ipari Szövetkezet munkajutalma
Kiss György szobrászművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Rátonyi József szobrászművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Csikós András festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Kiss Tibor festőművész
HÓDGÉP munkajutalma
Nikmond Beáta szobrászművész
HÓDIKÖT munkajutalma
Lantos Györgyi szobrászművész
HÓD-Modell munkajutalma
Sulyok Gabriella grafikusművész
Marx Termelőszövetkezet munkajutalma
Csikai Márta szobrászművész
METRIPOND munkajutalma
Mihály Gábor szobrászművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Jánosházi Ágnes festőművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Tácsik János festőművész
XXXIII. Őszi Tárlat 1986 Hódmezővásárhely Városi Tanács díja
Szalay Ferenc festőművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Almásy Aladár grafikusművész
Művészeti Alap díja
Szabó Tamás szobrászművész
KISZ Megyei Bizottsága díja
Kiss Tibor festőművész
Szakmaközi Bizottság díja
Németh József festőművész
Agyag és Szilikátipari Szövetkezet munkajutalma
Lieber Éva festőművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Zala Tibor grafikusművész
Alumíniumszerkezetek Gyára munkajutalma
Kudász Emese festőművész
Elektrofém Ipari Szövetkezet munkajutalma
Tóth Ernő festőművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Varga Géza szobrászművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Kiss György szobrászművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Muzsnay Ákos grafikusművész
HÓDGÉP munkajutalma
Kéri Imre grafikusművész
HÓDIKÖT munkajutalma
Miskolczi László festőművész
HÓD-Modell munkajutalma
Szakál Ágnes festőművész
Marx Termelőszövetkezet munkajutalma
Batári László festőművész
METRIPOND munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
V. Bazsonyi Arany festőművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Gáti Gábor szobrászművész
XXXIV. Őszi Tárlat 1987 Hódmezővásárhely Városi Tanács díja
Hézső Ferenc festőművész
Tóth Valéria szobrászművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Püspöky István grafikusművész
Művészeti Alap díja
Máté István szobrászművész
KISZ Megyei Bizottsága díja
Kőnig Róbert grafikusművész
Képző és Iparművészeti Lektorátus díja
Patay László festőművész
Agyag és Szilikátipari Szövetkezet munkajutalma
Pataky Ferenc festőművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Csikai Márta szobrászművész
Alumíniumszerkezetek Gyára munkajutalma
Szabó Tamás szobrászművész
Delta Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Kiss Tibor festőművész
Elektrofém Ipari Szövetkezet munkajutalma
Szalay Ferenc festőművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Fejér Csaba festőművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Németh József festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Tenk László festőművész
HÓDGÉP munkajutalma
Mihály Gábor szobrászművész
Szakmaközi Bizotság munkajutalma
Koszta Rozália festőművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Szurcsik János festőművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Lantos Györgyi szobrászművész
XXXV. Őszi Tárlat 1988 Hódmezővásárhely Városi Tanács díja
Szalay Ferenc festőművész
Fülöp Erzsébet festőművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Giczy János festőművész
Muzsnay Ákos grafikusművész
Művészeti Alap díja
Nagy Benedek szobrászművész
KISZ Megyei Bizottsága díja
Szabó Tamás szobrászművész
Képző és Iparművészeti Lektorátus díja
Tenk László festőművész
Agyag és Szilikátipari Szövetkezet munkajutalma
Pataky Ferenc festőművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
S. Hegyi István szobrászművész
Alumíniumszerkezetek Gyára munkajutalma
Csikai Márta szobrászművész
Állattenyésztési Főiskola munkajutalma
ifj. Kurucz István festőművész
Apolló Cipőipari Szövetkezet munkajutalma
Varga Géza szobrászművész
Delta Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Kiss Tibor festőművész
DÉMÁSZ munkajutalma
Kiss György szobrászművész
Elektrofém Ipari Szövetkezet munkajutalma
Kőnig Róbert grafikusművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Tóth Ernő festőművész
Gabonaforgalmi és Malomipari Vállalat munkajutalma
Szurcsik János festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Koszta Rozália festőművész
HÓDGÉP munkajutalma
Vecsési Sándor festőművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Nikmond Beáta szobrászművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Somogyi János festőművész
XXXVI. Őszi Tárlat 1989 Hódmezővásárhely Városi Tanács díja
Csikós András festőművész
Rékassy Eszter grafikusművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Kiss Tibor festőművész
Művészeti Alap díja
Vecsési Sándor festőművész
Művelődési Minisztérium díja
Németh József festőművész
Külügyminisztérium díja
Kurucz D. István festőművész
Képző és Iparművészeti Lektorátus díja
Szabó Tamás szobrászművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
V. Bazsonyi Arany festőművész
Alumíniumszerkezetek Gyára munkajutalma
Gáti Gábor szobrászművész
Állattenyésztési Főiskola munkajutalma
Kárpáti Tamás festőművész
Autójavító Vállalat munkajutalma
Tóth Ernő festőművész
Delta Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Návay Sándor szobrászművész
Elektrofém Ipari Szövetkezet munkajutalma
Varga Géza szobrászművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Fülöp Erzsébet festőművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Kőnig Róbert grafikusművész
Gabonaforgalmi és Malomipari Vállalat munkajutalma
Csikai Márta szobrászművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Szathmáry Gyöngyi szobrászművész
HÓDGÉP munkajutalma
Jószai Zsolt szobrászművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Tenk László szobrászművész
Vörös Csillag Termelőszövetkezet munkajutalma
Balogh Gyula festőművész
XXXVII. Őszi Tárlat 1990 Hódmezővásárhely Város díja
Kiss Tibor festőművész
Maracskó Gabriella grafikusművész
Csongrád Megyei Tanács díja
Juhász Sándor festőművész
Művelődési és Közoktatási Minisztérium
Németh József festőművész
Művészeti Alap díja
Korányi Gábor festőművész
Külügyminisztérium díja
Szabó Tamás szobrászművész
Képző és Iparművészeti Lektorátus díja
Tenk László festőművész
Magyar Honvédség díja
Kiss György szobrászművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Pataki Ferenc festőművész
Alumíniumszerkezetek Gyára munkajutalma
Janzer Frigyes szobrászművész
Állategészségügyi Főiskola munkajutalma
Kőnig Róbert grafikusművész
Elektrofém Ipari Szövetkezet – Vörös Csillag Termelőszövetkezet

munkajutalma

Tóth Imre festőművész
Fémtechnika Vállalat munkajutalma
Kéri László festőművész
Gorzsai Állami Gazdaság munkajutalma
Sz. Egyed Emma szobrászművész
HÓDGÉP munkajutalma
Horváth János festőművész
Magyar Hitelbank munkajutalma
Kárpáti Tamás festőművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Czinder Antal szobrászművész
Vásárhelyi Állami Tangazdaság munkajutalma
Nagy Ernő Sándor festőművész
XXXVIII. Őszi Tárlat 1991 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Csáki Róbert festőművész
Lóránt Zsuzsa szobrászművész
Csongrád Megye Közgyűlésének díja
Tornai Endre András szobrászművész
Művelődési és Közoktatási Minisztérium
Kárpáti Tamás festőművész
Művészeti Alap díja
Patay László festőművész
Képző és Iparművészeti Lektorátus díja
Ágotha Margit grafikusművész
Váli Dezső festőművész
Honvédelmi Minisztérium díja
Muzsnay Ákos grafikusművész
ALUCON Kft. munkajutalma
Janzer Frigyes szobrászművész
Magyar Hitel Bank munkajutalma
Fritz Mihály szobrászművész
Állattenyésztési Főiskola munkajutalma
Juhász Sándor festőművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
S. Hegyi Béla szobrászművész
DELTA Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Giczy János festőművész
HÓDGÉP munkajutalma
Kotormán László szobrászművész
ELEKTROFÉM Ipari Szövetkezet munkajutalma
Kurucz István András festőművész
Rákóczi Termelőszövetkezet munkajutalma
Maracskó Gabriella grafikusművész
Hódcsillag Tsz munkajutalma
Deák Ilona festőművész
Hódmezővásárhely Állami Tangazdaság munkajutalma
Varga Géza szobrászművész
XXXIX. Őszi Tárlat 1992 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Szalay Ferenc festőművész
Jánváry Zoltán grafikusművész
Művelődési és Kulturális Minisztérium díja
Gyulai Líviusz grafikusművész
Művészeti Alap díja
Krajcsovics Éva festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Kéri László festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzatért Alapítványának díja
Tenk László festőművész
Képző- és Iparművészeti Lektorátus díja
Széri Varga Géza szobrászművész
Magyar Honvédség díja
Almásy Aladár grafikusművész
HÓDGÉP munkajutalma
Fűz Veronika szobrászművész
DELTA Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Csáki Róbert festőművész
Alucon Kft. munkajutalma
Albert Ildikó szobrászművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Juhász Sándor festőművész
Állattenyésztési Főiskola munkajutalma
Maracskó Gabriella grafikusművész
Alföldi Porcelángyár munkajutalma
Bardócz Lajos grafikusművész
Főiskolai Tangazdaság munkajutalma
Pató Róza szobrászművész
Magyar Hitelbank vásárhelyi igazgatóságának munkajutalma
Muzsnay Ákos grafikusművész
Hódcsillag Tsz munkajutalma
Kiss György szobrászművész
ProTeTim Vállalat munkajutalma
Návay Sándor szobrászművész
Dr. Mónus István Alapítvány munkajutalma
Bukor Tibor festőművész
XL. Őszi Tárlat 1993 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Albert Ildikó szobrászművész
Szurcsik József grafikusművész
Művelődési és Közoktatási Minisztérium díja
Szentgyörgyi József festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Lóránt János festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzatért Alapítványának díja
Csikay Márta szobrászművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Almásy Aladár grafikusművész
Képző- és Iparművészeti Lektorátus díja
Muzsnay Ákos grafikusművész
Magyar Honvédség Kulturális és Művészeti Főigazgatóság díja
Engel Tevan István grafikusművész
Magyar Képző- és Iparművészek Szövetségének díja
Vilhelm Károly festőművész
Eötvös József Alapítvány díja
Kotormán Norbert szobrászművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Fűz Veronika szobrászművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Huber József szobrászművész
HÓDGÉP Járműgyártó Rt. munkajutalma
Zala Tibor grafikusművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Maracskó Gabriella grafikusművész
Vásárhely és Vidéke napilap munkajutalma
Korányi Gábor grafikusművész
Hódcsillag Tsz munkajutalma
Sejben Lajos festőművész
DELTA Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Lévai Zoltán grafikusművész
PHOENIX Klub munkajutalma
Kovács Tamás Vilmos festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Váli Dezső festőművész
Dr. Mónus István Alapítvány munkajutalma
Bányai Béla festőművész
XLI. Őszi Tárlat 1994 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Kéri László festőművész
Nagy Attila szobrászművész
Nemzeti Kulturális Alap díja
Németh József festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Földi Péter festőművész
Magyar Képző- és Iparművészek Szövetségének díja
Simorka Sándor szobrászművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Korányi Gábor grafikusművész
Csongrád Megyei Önkormányzatért Alapítványának díja
Lévai Zoltán grafikusművész
Eötvös József Alapítvány díja
Rékassy Eszter grafikusművész
Servio Bt. munkajutalma
Almásy Aladár grafikusművész
DELTA Kereskedelmi Vállalat munkajutalma
Balogh Gyula festőművész
ALUCON Kft. munkajutalma
Csáki Róbert festőművész
Hódcsillag Tsz munkajutalma
Erdős Péter festőművész
Marker Reklámstúdió munkajutalma
Fodor József festőművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Gyulai Líviusz grafikusművész
Bonex Kft. munkajutalma
Hermann Zoltán festőművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Kurucz István András festőművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Maracskó Gabriella grafikusművész
Dr. Mónus István Alapítvány munkajutalma
Sonkoly Tibor festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Sulyok Gabriella grafikusművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Szurcsik János festőművész
Építőmester Kft munkajutalma
Tóth Béla szobrászművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Zayzon Ágnes festőművész
XLII. Őszi Tárlat 1995 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Tóth Ernő festőművész
Vecsési Sándor festőművész
Nemzeti Kulturális Alap díja
Csáki Róbert festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Kiss Jenő Ferenc szobrászművész
Magyar Képző- és Iparművészek Szövetségének díja
Lipták György grafikusművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Kárpáti Tamás festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzatért Alapítványának díja
Frimmel Gyula grafikusművész
Eötvös József Alapítvány díja
Imre Péter szobrászművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Engel Tevan István grafikusművész
Dr. Mónus István-díj
Erdős Péter festőművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
Hódcsillag Tsz munkajutalma
Horváth János festőművész
Edénygyár Rt. munkajutalma
Jónák Tamás festőművész
Marker Reklámstúdió munkajutalma
Kéri László festőművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Kurucz István András festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Lóránt János festőművész
Bonex Kft. munkajutalma
Muzsnay Ákos grafikusművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Nagy Attila szobrászművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Rékassy Eszter grafikusművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Sipos Zsófia festőművész
Servio Bt. munkajutalma
Szentgyörgyi József festőművész
XLIII. Őszi Tárlat 1996 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Csikós András festőművész
Szmrecsányi Boldizsár szobrászművész
Nemzeti Kulturális Alap díja
Szentgyörgyi József festőművész
Művelődési és Közoktatási Minisztérium díja
Kőnig Róbert grafikusművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Lóránt Zsuzsa szobrászművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Paulikovics Iván szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzatért Alapítványának díja
Szurcsik János festőművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Kurucz István András festőművész
Kereskedelmi és Hitelbank Rt. díja
Szkok Iván festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Albert Ildikó szobrászművész
Dr. Mónus István-díj
Bukor Tibor festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Cinder Antal szobrászművész
Marker Reklámstúdió munkajutalma
Erdős Péter festőművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Fazekas Magdolna festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Keresztes Dóra grafikusművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Nagy Attila szobrászművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Orosz István grafikusművész
Servio Bt. munkajutalma
Taubert László szobrászművész
Bónus István – Bandula Vendéglő munkajutalma
Pásztor Gábor grafikusművész
XLIV. Őszi Tárlat 1997 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Muzsnay Ákos grafikusművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Különdíja
Kurucz István András festőművész
Nemzeti Kulturális Alap díja
Meggyes László festőművész
Művelődési és Közoktatási Minisztérium díja
Kiss Jenő Ferenc szobrászművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Maracskó Gabriella grafikusművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Szotyory László festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzatért Alapítványának díja
Fischer György szobrászművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Gaál József grafikusművész
Burton-Apta Kft. díja
Frimmel Gyula grafikusművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Kéri László festőművész
Orosházi Malom Kft. díja
Simsay Ildikó festőművész
Tápioland Kft. díja
Fazekas Magdolna festőművész
Kereskedelmi és Hitelbank Rt. díja
Erdős Péter festőművész
Hód-Csillag Tsz munkajutalma
Fodor József festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Giczy János festőművész
Marker Reklámstúdió munkajutalma
Jószay Zsolt szobrászművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Kotormán Norbert szobrászművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Nagy Attila szobrászművész
Servio Bt. munkajutalma
Nikmond Beáta szobrászművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Rózsa István festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Somos Miklós festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Szily Géza festőművész
Bónus István – Bandula Vendéglő munkajutalma
Tihanyi Viktor szobrászművész
XLV. Őszi Tárlat 1998 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Kárpáti Tamás festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Nívódíja
Csikai Márta szobrászművész
Nemzeti Kulturális Alap díja
Muzsnay Ákos grafikusművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Kéri László festőművész
Pest-Buda Értékház Rt.díja
Kelemen Marcell festőművész
Vecsési Sándor festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Takáts Márton grafikusművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Tóth Ernő festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Csikós András festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Nagy Attila szobrászművész
Burton-Apta Kft. díja
Tóth Imre festőművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Sonkoly Tibor festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Atlasz Gábor festőművész
Vízpart Kft. munkajutalma
Csáki Róbert festőművész
Rákóczi Tsz munkajutalma
Csobán András festőművész
Marker Reklámstúdió munkajutalma
Fűz Veronika szobrászművész
Kincses + Marton Kft. munkajutalma
Hernusz Ágnes grafikusművész
Servio Bt. munkajutalma
Louis Stuijfzand festőművész
Hód-Csillag Szövetkezet munkajutalma
Szabó Gábor szobrászművész
Bónus István – Bandula Vendéglő munkajutalma
Szatmári Juhos László szobrászművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Szentgyörgyi Tünde festőművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Szmrecsányi Boldizsár szobrászművész
Dr. Mónus István-díj
Zoltay Attila festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Szotyori László festőművész
XLVI. Őszi Tárlat 1999 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Tenk László festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Nívódíja
Tóth Ernő festőművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Nagy Gábor festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Bukta Norbert festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Rékassy Eszter grafikusművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Balogh Gyula festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Korányi Gábor grafikusművész
Burton-Apta Kft. díja
Váli Dezső festőművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Kéri László festőművész
Marker Reklámstúdió munkajutalma
Almásy Aladár festőművész
Servio Bt. munkajutalma
Ifj. Benedek Jenő festőművész
Kincses + Marton Kft. munkajutalma
Bozsér Zsolt festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Fodor József festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Kovács Tamás Vilmos festőművész
DATE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Krajcsovics Éva festőművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Nagy Attila szobrászművész
Vásárhelyi Róna Kft munkajutalma
Rózsa István festőművész
Bónus István – Bandula Vendéglő munkajutalma
Tácsik János festőművész
Dr. Mónus István-díj az adományozó saját döntése alapján
Erdős Péter festőművész
Garbo + Kft. munkajutalma az adományozó saját döntése

alapján

Feketéné Loványi Erzsébet iparművész
Hód-Csillag Szövetkezet munkajutalma az adományozó saját döntése

alapján

Holler László festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma az adományozó saját döntése

alapján

Zoltai Attila festőművész
XLVII. Őszi Tárlat 2000 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Nagy Gábor grafikusművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Nívódíja
Szmrecsány Boldizsár szobrászművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Nádas Alexandra grafikusművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Szotyory László festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Földi Péter festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Tácsik János festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Kéri László festőművész
Burton-Apta Kft. díja
Tóth Ernő festőművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Albert Ildikó szobrászművész
Hód-Csillag Szövetkezet munkajutalma
Nagy Attila szobrászművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Varga Erik grafikusművész
Servio Bt. munkajutalma
Vidovits Iván festőművész
Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Fülöp Erzsébet festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Sejben Lajos festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Bukor Tibor festőművész
Kincses + Marton Kft. munkajutalma
Szalay Pál festőművész
Garbo + Kft. munkajutalma
Zoltai Attila festőművész
XLVIII. Őszi Tárlat 2001 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Szabó Tamás szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Nívódíja
Rékassy Eszter grafikusművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Kéri László festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Csikai Márta szobrászművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Kelemen Marcell festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
König Róbert grafikusművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Hegedűs Endre festőművész
Burton-Apta Kft. díja
Szentgyörgyi József festőművész
Weisz Mihály – Cseszkó Máté-díj
Bányai Béla festőművész
Bónus István – Bandula Vendéglő munkajutalma
Balogh Gyula festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Zsin Judit szobrászművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Meggyes László festőművész
Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Holler László festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Erdős Péter festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Sonkoly Tibor festőművész
Kincses és Társa Kft. munkajutalma
Mihály Árpád szobrászművész
Garbo + Kft. munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
XLIX. Őszi Tárlat 2002 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Kéri László festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Nívódíja
Kurucz István András festőművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Kecskés András festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Sulyok Gabriella grafikusművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Borsi Sándor szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
László Dániel festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Rékassy Eszter grafikusművész
Burton-Apta Kft. díja
Fazekas Magdolna festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Püspöky István grafikusművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Tácsik János festőművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Samu Katalin szobrászművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma az adományozó választása

alapján

Fodor József festőművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma az adományozó választása

alapján

Kakuk Tünde festőművész
L. Őszi Tárlat 2003 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Mesterdíja
Szalay Ferenc festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Nívódíja
Fodor József festőművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Kéri Imre festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Bikácsi Daniela festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Püspöky István grafikusművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Návay Sándor szobrászművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Kotormán László szobrászművész
Burton-Apta Kft. díja
Kácser László festőművész
Land-Brot Kft. díja
Sulyok Gabriella grafikusművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Jószay Zsolt szobrászművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Balogh Gyula festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
László Dániel festőművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Albert Ildikó szobrászművész
Kincses és Társa Kft. munkajutalma
Tóth Dávid szobrászművész
Hód-Mezőgazda Rt. munkajutalma
Hézső Ferenc festőművész
LI. Őszi Tárlat 2004 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díj
Szemereki Teréz keramikusművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díj
Püspöky István grafikusművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Tenk László festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Földi Péter festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Szotyori László festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Bukor Tibor festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Penovác Endre festőművész
Imerys Magyarország Tűzállóanyag. Kft díja
Mihály Árpád szobrászművész
Porsche Hungária Rt. díja
Fehér László festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Nagy Attila szobrászművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Frimmel Gyula grafikusművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Sonkoly Tibor festőművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Návay Sándor szobrászművész
Kincses és Társa Kft. munkajutalma
Megyeri Horváth Gábor festőművész
LII. Őszi Tárlat 2005 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díj
Samu Katalin szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díj
László Dániel festőművész
Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérium díja
Szkok Iván festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Szabó Tamás szobrászművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Kő Pál szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Csikós András festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Tenk László festőművész
Imerys Magyarország Tűzállóanyag. Kft díja
Krajcsovics Éva festőművész
Keram-Pack Rt. díja
Bukor Tibor festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. munkajutalma
Fekete Géza szobrászművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Dunai Edit festőművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Takáts Márton grafikusművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Kiss György szobrászművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma az adományozó

választása alapján

Erdős Péter festőművész
LIII. Őszi Tárlat 2006 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díj
Takáts Márton grafikusművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díj
Taubert László szobrászművész
Oktatási és Kulturális Minisztérium díja
Rékassy Eszter grafikusművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Kovács Lehel festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Horváth Krisztián festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Szalay Ferenc festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Nagy Gábor festőművész
Imerys Magyarország Tűzállóanyag. Kft díja
Szentgyörgyi József festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. munkajutalma
Kelemen Marcell festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Sipos Barbara festőművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
Nádas Alexandra grafikusművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Ifj. Holler László festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Papageorgiu Andrea festőművész
LIV. Őszi Tárlat 2007 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díj
Szabó Ábel festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díj
Czene Márta festőművész
Oktatási és Kulturális Minisztérium díja
Szabó Tamás szobrászművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Surman Viktor festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Cserna Tamás festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Kurucz István András festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Mata Attila szobrászművész
Imerys Magyarország Tűzállóanyag. Kft díja
Szabó György szobrászművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Kéri László festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat munkajutalma
Ágotha Margit grafikusművész
Sárkány sport- és ajándékbolt munkajutalma
László Dániel festőművész
Kincses és Társa Kft. munkajutalma
Papageorgiu Andrea festőművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Pethő Anikő festőművész
Hódagro Zrt. munkajutalma
Szabó Klára Petra festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Nagy Nándor keramikusművész
LV. Őszi Tárlat 2008 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díj
Papageorgiu Andrea festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díj
Sipos Barbara festőművész
Oktatási és Kulturális Minisztérium díja
Kárpáti Tamás festőművész
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete díja
Szentgyörgyi József festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Szabó Tamás szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Kalmár Dorka festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Nagy Benedek szobrászművész
Imerys Magyarország Tűzállóanyag. Kft díja
Rabóczky Judit szobrászművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
König Róbert grafikusművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat díja
Lakatos Ervin festőművész
Sárkány sport- és ajándékbolt díja
Szabó Klára Petra festőművész
Kincses és Társa Kft. díja
Bodor Zoltán festőművész
SZTE Mezőgazdasági Főiskolai Kar munkajutalma
Dunai Edit festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Sejben Lajos festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Nagy Nándor keramikusművész
LVI. Őszi Tárlat 2009 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla mester-díja
Fehér László festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díja
László Dániel festőművész
Oktatási és Kulturális Minisztérium díja
Czene Márta festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Mátyássy László szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Szabó Klára Petra festőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Adorján Attila festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Incze Mózes festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat díja
Tóth Ferencz festőművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Atlasz Gábor festőművész
Kincses és Társa Kft. díja
Szabó Ábel festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Pethő Anikó festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
V. Nagy Nándor szobrászművész
Hódagro ZRt. munkajutalma
Surman Viktor festőművész
LVII. Őszi Tárlat 2010 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díja
Kovács Péter festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díja
Szikora Tamás festőművész
Nemzeti Erőforrás Minisztérium díja
Püspöky István grafikusművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Lóránt János Demeter festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat Alapítványának díja
Horváth Krisztián festőművész
Kincses és Társa Kft. díja
Lőrincz Tamás festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Surman Viktor festőművész
Hódagro ZRt. munkajutalma
László Dániel festőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat díja
Sárai Lajos grafikusművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Bíró Botond grafikusművész
Vásárhelyi Róna Kft. díja
Sejben Lajos képzőművész
Kurucz D. István Emlékére Alapítvány díja
Kéri László festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Nagy Attila szobrászművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
V. Nagy Nándor keramikusművész
LVIII. Őszi Tárlat 2011 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla-díja
Szabó Ábel festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós-díja
Püspöky István grafikusművész
Nemzeti Erőforrás Minisztérium díja
Tenk László festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Szenteleki Gábor festőművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Csák László képzőművész
Kurucz D. István Emlékére díj
Szabó Klára Petra festőművész
SV-2010 Kft. díja
Lóránt Zsuzsa szobrászművész
Hód-Mezőgazda ZRt. díja
Incze Mózes festőművész
Hódagro ZRt. díja
Basa Anikó képzőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat díja
Tóth Sándor szobrászművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Papageorgiu Andrea festőművész
Vásárhelyi Róna Kft. díja
Várhelyi Tímea festőművész
Bandula Kisvendéglő díja
Jakatics-Szabó Veronika festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Mucsi Zoltán festőművész
Különdíj
Orosz István grafikusművész
LIX. Őszi Tárlat 2012 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

László Dániel festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla díja
Nádas Alexandra képzőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós díja
Szabó Tamás szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Basa Anikó festőművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Földi Péter festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Kovács Lehel festőművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Bíró Botond grafikusművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Kókay Krisztina grafikusművész
SV-2010 Kft. díja
Kondor Attila festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Kiss Adél festőművész
Hódagro ZRt. díja
Muzsnay Ákos grafikusművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat díja
Kelemen Marcel festőművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Boda Anikó festőművész
Vásárhelyi Róna Kft. díja
Olajos György grafikusművész
Bandula Kisvendéglő díja
Szabó Klára Petra festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Szabó Beáta festőművész
LX. Őszi Tárlat 2013 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

Czene Márta festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város és a Magyar Művészeti

Akadémia által közösen alapított Rudnay Gyula Művészeti Ösztöndíj

Jagicza Patrícia Linda festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla díja
Kondor Attila festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós díja
Szabó Ábel festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Kovács Kitti festőművész
Magyar Művészeti Akadémia díja
Felházi Ágnes festőművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Papageorgiu Andrea festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Incze Mózes festőművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Bodor Zoltán festőművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Garamvölgyi Béla festőművész
SV-2010 Kft. díja
Nagámi szobrászművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Surman Viktor festőművész
Hódagro ZRt. díja
Szurcsik József képzőművész
Tisza-Marosszögi Vízgazdálkodási Társulat díja
Csáki Róbert festőművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Lőrinc Tamás festőművész
Bandula Kisvendéglő díja
Pethő Anikó festőművész
Farkas Folk Bt. díja
Balázs Imre Barna festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Bukor Tibor festőművész
Rékassy Csaba-(külön)díj
Donka Gergely grafikusművész
LXI. Őszi Tárlat 2014 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

Szabó Ábel festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város és a Magyar Művészeti

Akadémia által közösen alapított Rudnay Gyula Művészeti Ösztöndíj

Szabó Klára Petra képzőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla mesterdíja
Balogh Gyula festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós nívódíja
Szente Szabó Ákos festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Szakszon Imre festőművész
Magyar Művészeti Akadémia díja
Vető Orsolya Lia festőművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Ámmer Gergely szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Gaál József képzőművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Popovics Lőrinc szobrászművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Szvet Tamás szobrászművész
SV-2010 Kft. díja
Merényi Dávid festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Olajos György grafikusművész
Dr. Horváth Ügyvédi Iroda díja
Incze Mózes festőművész
Bandula Kisvendéglő díja
Pataki Tibor festőművész
Farkas Folk Bt. díja
Adorján Attila festőművész
Kincses Pál vállalkozó díja
Hús Zoltán festőművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Ujj Zsuzsa képzőművész
Vásárhelyi Róna Kft. díja
Bondor Csilla képzőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Sütő Róbert festőművész
Rékassy Csaba-(külön)díj
Olajos György grafikusművész
LXII. Őszi Tárlat 2015 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

Gaál József képzőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város és a Magyar Művészeti

Akadémia által közösen alapított Rudnay Gyula Művészeti Ösztöndíj

Mórocz István grafikusművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla mesterdíja
Nagy Attila szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós nívódíja
Szvet Tamás szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Bíró Botond festőművész
Magyar Művészeti Akadémia díja
Gallov Péter grafikusművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Dobó Bianka képzőművész
Új Művészet folyóirat díja
Incze Mózes festőművész
Csongrád Megyei Közgyűlés díja
Várhelyi Tímea grafikusművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Oliver Arthur képzőművész
SV-2010 Kft. díja
Tayler Patrick Nicholas festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Frimmel Gyula grafikusművész
Dr. Horváth Ügyvédi Iroda díja
Takáts Márton képzőművész
Bandula Kisvendéglő díja
Bozsér Zsolt grafikusművész
Farkas Folk Bt. díja
Szabó Éva Mária festőművész
Kincses Pál vállalkozó díja
Ámmer Gergő szobrászművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Varga Patrícia Minerva festőművész
Vásárhelyi Róna Kft. díja
Megyeri-Horváth Gábor képzőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
László Dániel festőművész
Rékassy Csaba-(külön)díj
Frimmel Gyula grafikusművész
LXIII. Őszi Tárlat 2016 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

Kondor Attila festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város és a Magyar Művészeti

Akadémia által közösen alapított Rudnay Gyula Művészeti Ösztöndíj

Szvet Tamás képzőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla mesterdíja
Földi Péter festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós nívódíja
Ámmer Gergő szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Jagicza Patrícia Linda festőművész
Magyar Művészeti Akadémia Képzőművészeti Tagozatának

díja

Papageorgiu Andrea festőművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Király Gábor festőművész
Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. díja
Kovács Lehel festőművész
Új Művészet folyóirat díja
Nádas Alexandra képzőművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Bányai Anna grafikusművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Szabó Menyhért szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Boldizsár Gábor festőművész
SV-2010 Kft. díja
Dobó Bianka képzőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Király György képzőművész
Dr. Horváth Ügyvédi Iroda díja
Incze Mózes festőművész
Bandula Kisvendéglő díja
Takáts Márton festőművész
Kincses Pál vállalkozó díja
Kósa gergely festőművész
Hódagro ZRt. díja
Lukács István szobrászművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt díja
Sejben Lajos képzőművész
Vásárhelyi Róna Kft. díja
Gallov Péter grafikusművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Georghita Borbála szobrászművész
Puerto de Dinero Kft. munkajutalma
Mórocz István grafikusművész
Rékassy Csaba-(külön)díj
Bábnyai Anna grafikusművész
LXIV. Őszi Tárlat 2017 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

Ilona Keserü Ilona festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város és a Magyar Művészeti

Akadémia által közösen alapított Rudnay Gyula Művészeti Ösztöndíj

Szabó Menyhért szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla mesterdíja
Gálhidy Péter szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós nívódíja
Horváth Roland festőművész
Magyar Művészeti Akadémia Képzőművészeti Tagozatának

díja

Verebes György festőművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Kotormán Norbert szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Dobó Bianka grafikusművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Takáts Márton festő- és grafikusművész
Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. díja
Király Gábor festőművész
Dr. Horváth Ügyvédi Iroda díja
Czene Márta festőművész
Kincses Pál vállalkozó díja
Gallov Péter grafikusművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Szotyori László festőművész
SV-2010 Kft. díja
Dobó Bianka képzőművész
Hódagro ZRt. munkajutalma
Jakatics-Szabó Veronika festőművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Nagy Attila szobrászművész
Csongrád Megyei Önkormányzat munkajutalma
Szabó Klára Petra festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
D. Prax Ágnes festőművész
Nemzedék Nonprofit Kft. munkajutalma
Pataki Tibor festőőművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt munkajutalma
Végh Júlia festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Tayler Patrick Nicolas festőművész
Rékassy Csaba-(külön)díj
Gallov Péter/td> grafikusművész
LXV. Őszi Tárlat 2018 Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város fődíja és a Tornyai-

plakett

Ámmer Gergő szobrászművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Életműdíja
Fehér László festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város és a Magyar Művészeti

Akadémia által közösen alapított Rudnay Gyula Művészeti Ösztöndíj

Kaliczka Petrícia festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Endre Béla mesterdíja
Szabó Tamás szobrász-, festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Galyasi Miklós nívódíja
Lőrincz Tamás festőművész
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Fiatal Festők Nívódíja
Rózsa Luca Sára festőművész
Magyar Művészeti Akadémia Képzőművészeti Tagozatának

díja

Kotormán Norbert szobrászművész
Emberi Erőforrás Minisztérium díja
Papageorgiu Andrea szobrászművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Király György grafikusművész
Csongrád Megye Önkormányzataiért Alapítvány díja
Király Gábor festőművész
Csongrád Megyei Önkormányzat díja
Székó Gábor szobrászművész
Dr. Horváth Ügyvédi Iroda díja
Bíró Botond festőművész
Hód-Mezőgazda Zrt. díja
Hézső ferenc festőművész
Kincses Pál vállalkozó díja
Fekete László szobrászművész
SV-2010 Kft. díja
Kondor Attila festőművész
Bandula Kisvendéglő munkajutalma
Németh László festőművész
Hódagro ZRt. munkajutalma
Basa Anikó képzőművész
Sárkány sport-, játék-, ajándékbolt munkajutalma
Végh Júlia festőművész
Simon Sándor vállalkozó munkajutalma
Kotormán Ábel szobrászművész
Kurucz D. István festőművész Emlékére díj
Gresa Márton festőművész
Rékassy Csaba-díj
Gallov Péter grafikusművész

 

 

» Adatbank » A Vásárhelyi Őszi Tárlatok munkajutalomban részesített...

2024-06-05

Comments are closed.

Ez az oldal cookie-kat használ, melyekkel még hatékonyabb szolgáltatásokat nyújthatunk. Szolgáltatásaink igénybevételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás